פסח 23-24.4.24| יוון – סנטוריני (תרה) והאיים סביבה 5 ימים/ 4לילות.

 פרטי הטיול

בפסח (יום אחרי הסדר) | טיול לאי היווני סנטוריני (תרה) ולאיים הגעשיים שסביבו
5 ימים, 4 לילות
אי הנופש סנטוריני (תרה) הינו שריד של הר געש שהתפרץ והתפוצץ לפני כ- 3600 שנה וכתוצאה מכך נוצרו גלי צונמי אדירים שכנראה גרמו להרס התרבות המינואית בכרתים. מהר הגעש נותרה "קערה" (קלדרה) שהינה שרשרת איים ואיונים בהיקף ההר. במקום נמצאו ממצאים מרשימים מהתרבות המינואית שהייתה גם כאן.
יש חוקרים הקושרים בהתפוצצות זו והשלכותיה, על חציית "ים סוף" לבני ישראל.
 
עיקרי הטיול:
סיור בעיר פירה, שייט לאיים הגעשיים בקלדרה .
תאור המסלול:
יום 1
תל אביב סנטוריני העיר פירה
המראה מתל אביב לסנטוריני. לאחר הנחיתה יציאה לסיור ראשוני בעיירה פירה שהיא העיר הראשית באי הוולקני הזה. העיר בנויה לצד מצוק סלעי שחרחר היורד אל מי הים התכולים, ורוב מבניה הם בצבעי לבן עם נגיעות כחול. לאחר הסיור הראשוני העברה למלון.
יום 2
שייט באי הוולקני (הגעש-מעיינות חמים-טיראסיה)
לאחר ארוחת בוקר ניסע לנמל אתיניוס ועולים על סירה יוונית מסורתית ייחודית. תחילה הפליגו לאי הלבה Nea Kameni, נצעד בשביל עולה אל הלוע של הר הגעש שעדיין פעיל כדי ליהנות ממראות מדהימים (1,5 שעות). חוזרים לסירה, מפליגים לאיון השני שנקרא Palea Kameni. נגיע למעיינות החמים שלה, יש הזדמנות לשחות במי הגופרית הירוקים ולחוות רחצה בבוץ חם. ממשיכים לאי המסורתי Thirassia לזמן פנוי (1,5 שעות). נבקר בכפר מנולה (Manolas), שאליו ניתן להגיע באמצעות מדרגות מפותלות בהליכה או ברכיבה על חמור. חזרה לסירה כדי להפליג לאתיניוס המרינה באי סנטוריני. העברות ומדריך מקומי כלולים! ארוחה, משקאות אינם כלולים ביום נפלא זה.
יום 3 –
יום חופשי במלון (אפשרות להצטרף ליום שלם לסיורים באי) מחיר 65 יורו לאדם,
למדו על ההיסטוריה של האי תוך כדי הנאה מנופים מרהיבים, התפעלו מהארכיטקטורה של הכפרים המסורתיים שלו, בילוי בחופים הוולקניים שלו, תטעמו מהיינות המיוחדים של סנטוריני, וסיימו בתצפית מרהיבה של שקיעה בנקודת הדרומית המרהיבה, אויה. נראה את המיטב של סנטוריני ביום אחד: .Emporio Village נחקור את אחד הכפרים המסורתיים העתיקים והאותנטיים ביותר של סנטוריני, הבנוי כמו מבוך קטן ובמבצר מימי הביניים שלו (המאה ה-15). נמשיך לאתר חפירות אקרוטירי סיור מודרך במה שמכונה "פומפיי הפרהיסטורית" או "אטלנטיס האבודה", שנקבר ונשמר על ידי האפר הוולקני של אחת מההתפרצויות הגעשיות הגדולות בהיסטוריה האנושית (המאה ה-17 לפני הספירה). מכאן לחוף פריסה כאן נהנה מזמן פנוי לאכול ארוחת צהריים ולהירגע באחד מהחופים החוליים השחורים הארוכים ביותר באזור הקיקלאדים והחוף הפופולרי ביותר של סנטוריני. אחר הצהריים ביקור ביקב סנטוריני כאן תטעמו מהיינות המיוחדים של סנטוריני ועל הזן המיוחד אסירטיקו ותלמדו על אחד הכרמים העתיקים באירופה.
אחרי היקב נעלה להר Profitis Ilias לתצפית מרהיבה בפסגה הגבוהה ביותר של סנטוריני (567 מטר) כדי להתפעל מהנוף הפנורמי המרשים של האי כולו.
לקראת השקיעה נגיע לכפר Oia לכפר הפופולרי אויה ולמקום המצולם ביותר ביוון. תיהנו מזמן פנוי כדי לחוות את השקיעה האגדית שלה.
יום 4
יום חופשי במלון, המעוניינים יכולים לצאת לסיורים נוספים עם המדריך בתשלום נוסף.
יום 5
סנטוריני תל אביב
רוצים לצאת לטיול מאורגן? פנו למומחים של איסתא
המחיר כולל:
טיסה הלוך ושוב.
מלון 4 * על בסיס לינה וארוחת בוקר.
סיורים כמפורט בתוכנית.
מדריך ישראלי (אודי).
טעימת יין.
המחיר אנו כולל:-
ביטוח רפואי ומטען.
הוצאות אישיות.
טיפ למלווה הישראלי.
כל מה שלא מופיע תחת הסעיף "המחיר כולל".
סדר ימי הטיול והלינות יכול להשתנות בהתאם לפרטי הטיסות, זמינות החדרים וצורכי אופרציה.
המחיר – 949 $ לאדם בחדר זוגי
טיול זהה אך קצר יותר ביום (בלי היום החופשי השני) מתקיים בתאריכים 27-30.4.24 .
המחיר: 799 $ לאדם בחדר זוגי.
הטיולים בביצוע חברת איסת"א בע"מ ובהדרכת אודי לניאדו.
לפרטים והרשמה: אודי לניאדו 050-7834001
פחות

הטיול יוצא בעוד......

היום(s)

:

שעה(s)

:

דקה(s)

:

השני(s)

949 $  לאדם בחדר זוגי

אודי לניאדו | מורה דרך מוסמך וארכיאולוג

אודי – 050-7834001

דילוג לתוכן